Cześć, skoro już tu jesteś, to pewnie chcesz mnie lepiej poznać albo po prostu dowiedzieć się czegoś więcej. Nie jest łatwo pisać o sobie, ale... pomyślałam, pomyślałam i udało mi się zebrać najważniejsze informacje w jedną całość.

Nazywam się Katarzyna Wójcik, jestem trenerem i metodykiem języka angielskiego 🙂

Z pasji do nauki dzielę się swoją wiedzą już od 16 lat. W tym czasie pracowałam z uczniami na każdym etapie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej, od dzieci po kursy biznesowe i korporacyjne.

Jako metodyk przez 7 lat nadzorowałam również jakość procesu nauczania w renomowanej placówce, a pod moją opieką było ponad 100 nauczycieli różnych języków oraz ponad 1000 słuchaczy. Przez 5 ostatnich lat spełniałam się także jako trener i mentor nauczycieli języka angielskiego prowadząc szkolenia i sesje w procesie mentoringowym.

Moją pasją od zawsze był rozwój osobisty i nauka. Tuż obok języka angielskiego uczyłam się także rosyjskiego, francuskiego i włoskiego a na każdym etapie swojej edukacji przechodziłam własne treningi rozwojowe i coachingowe, kursy i szkolenia metodyczne i pedagogiczne.

Obecnie prowadzę zajęcia indywidualne, a także lekcje online. W grupie FB Motywacja do Angielskiego wspieram w systematycznej nauce a na Instagramie Kate’s Lesson dzielę się swoją wiedzą dotyczącą skutecznych sposobów nauki języka.

Kierunek mojej pracy wyznaczają wartości, którymi się kieruję tj. pasja, rozwój, radość, relacje, współpraca i odpowiedzialność
Dobrze wiem, jak mentalność wpływa na efektywność nauki języka obcego. Dlatego tak ważna jest moja rola – coacha językowego. 
W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu praktycznej psychologii, mnemotechniki, feedbacku i neurolingwistyki. Stosuję metodologię wsparcia w nauce bazując na procesie mentoringowym wg CoachWise.

Zawsze szukam indywidualnych metod na to, aby każdy uczeń osiągał jak najlepsze rezultaty.

Pozytywnym nastawieniem i motywacją inspiruję innych do działania i pokonywania własnych ograniczeń.
 Z powodzeniem wykorzystuję swoje talenty do skutecznego nauczania.

Jako nauczyciel praktyk wierzę w sukces i potencjał każdego ucznia!
 

KATE’S LESSON

Z pasji do nauki dzielę się swoją wiedzą już od 16 lat. W tym czasie pracowałam z uczniami na każdym etapie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej, od dzieci po kursy biznesowe i korporacyjne.

Ważne linki

Polityka prywatności

Regulamin

Akceptowane metody płatności:

Przelew bankowy

Szybkie płatności on-line

 

Kate’s Lesson

Katarzyna Wójcik

ul. Arbuzowa 23/9

54-054 Wrocław

Tel: +486922424038

Mail: kontakt@kateslesson.pl

NIP: 7541699908

top
© Kateslesson.pl All rights reserved. Projekt i wykonanie: Yoku.pl