Cześć, nazywam się Katarzyna Wójcik, jestem nauczycielem, trenerem i metodykiem języka angielskiego.

Z pasji do nauki dzielę się swoją wiedzą od ponad 16 lat. W tym czasie pracowałam jako nauczyciel  z uczniami na każdym etapie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej, od dzieci po kursy biznesowe i korporacyjne. Jako metodyk przez 7 lat nadzorowałam również jakość procesu nauczania w renomowanej placówce, a pod moją opieką było ponad 100 nauczycieli różnych języków oraz ponad 1000 słuchaczy.

Przez 5 ostatnich lat spełniałam się także jako trener i mentor nauczycieli języka angielskiego prowadząc dla nich szkolenia i sesje w procesie mentoringu.

Moją pasją od zawsze był rozwój osobisty i nauka. Tuż obok języka angielskiego uczyłam się także rosyjskiego, francuskiego i włoskiego a na każdym etapie swojej edukacji przechodziłam własne treningi rozwojowe i coachingowe, kursy i szkolenia metodyczne i pedagogiczne.

Obecnie prowadzę indywidualne kursy języka angielskiego online. Na Instagramie  oraz na facebooku Kate’s Lesson wspieram motywacyjnie w systematycznej nauce oraz dzielę się swoją wiedzą dotyczącą skutecznych sposobów nauki języka.

Kierunek mojej pracy wyznaczają wartości, którymi się kieruję a są nimi pasja, rozwój, radość, relacje, współpraca i odpowiedzialność.

Dobrze wiem, jak mentalność wpływa na efektywność nauki języka obcego. Dlatego tak ważna jest moja rola – coacha językowego. 

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu praktycznej psychologii, mnemotechniki, feedbacku i neurolingwistyki. Stosuję metodologię wsparcia w nauce bazując na procesie mentoringowym wg CoachWise.


Zawsze szukam indywidualnych metod na to, aby każdy uczeń osiągał jak najlepsze rezultaty. Pozytywnym nastawieniem i motywacją inspiruję innych do działania i pokonywania własnych ograniczeń.

 Z powodzeniem wykorzystuję swoje talenty do skutecznego nauczania a jako nauczyciel praktyk wierzę w sukces i potencjał każdego ucznia bez wyjątku. I każdego ucznia prowadzę indywidualną ścieżką z punktu A do punktu B – wprost do osiągnięcia wymarzonych  celów językowych.  Zapraszam Cię do kontaktu i trzymam kciuki za Twoje postępy w nauce angielskiego.

 

Znajdź mnie w social mediach:

KATE’S LESSON

Z pasji do nauki dzielę się swoją wiedzą już od 16 lat. W tym czasie pracowałam z uczniami na każdym etapie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej, od dzieci po kursy biznesowe i korporacyjne.

Ważne linki

Polityka prywatności

Regulamin

Akceptowane metody płatności:

Przelew bankowy

Szybkie płatności on-line

 

Kate’s Lesson

Katarzyna Wójcik

ul. Arbuzowa 23/9

54-054 Wrocław

Tel: +486922424038

Mail:kontakt@kateslesson.pl

NIP: 7541699908

top
© Kateslesson.pl All rights reserved. Projekt i wykonanie: Yoku.pl